Hľadáte rifle, ktoré vám sadnú?

Nájsť perfektné rifle, ktoré vám pekne sadnú môže byť náročné. Je toľko možností, či už sú to rôzne strihy, farby alebo materiál. Skôr ako sa rozhodnete ísť nakupovať, premyslite si, aké rifle hľadáte. Chcete si kúpiť rifle, ktoré budete nosiť každý deň do práce či vo voľnom čase? Majú vám rifle predĺžiť nohy, zvýrazniť zadok alebo zakryť drobné nedostatky? Uprednostňujete strečové rifle, ktoré sa prispôsobia vášmu pohybu?

dámske rifle

Materiál, veľkosť a štýl riflí sa líši medzi jednotlivými značkami. Preto si vždy rifle pred kúpou vyskúšajte. Pri obliekaní by sa vám mali prispôsobiť, nemali by sa vám zarezávať do stehien alebo zaseknúť na lýtkach. Od prvého momentu by ste sa v nich mali cítiť pohodlne. Rifle tmavšej farby vždy pekne zladíte so svojím šatníkom, no nebojte sa siahnuť aj po vyšúchaných rifliach. Ak nemôžete nájsť správnu dĺžku, improvizujte. Príliš dlhé rifle si môžete vyhrnúť alebo skrátiť. Naopak pri kratších rifliach môžete šitie pri členkoch rozpárať a rifle získajú úplne nový nedokončený trendový vzhľad.

Dámske strihy riflí

Skinny rifle

Opticky predlžujú a zoštíhľujú nohy, kopírujú figúru od stehien až po členky, sú dostupné s nízkym, stredne vysokým a vysokým pásom.

skinny rifle

Slim rifle

Obtiahnuté sú iba na stehnách, od kolien nižšie sú voľnejšie, sú dostupné s nízkym, stredne vysokým a vysokým pásom.

slim rifle

Straight rifle

Najbežnejší štýl, rifle sú rovné, nikde sa nerozširujú ani nezužujú, sú dostupné s nízkym, stredne vysokým a vysokým pásom.

straight rifle

Bootcut rifle

Zvýrazňujú krivky a stehná, rozširujú sa od kolien nižšie a to natoľko, aby sa pod rifle vošli čižmy, sú dostupné s nízkym, stredne vysokým a vysokým pásom.

bootcut rifle

Wide rifle

Rifle sú voľné od stehien až po členky, sú dostupné s nízkym, stredne vysokým a vysokým pásom.

wide rifle

Mom rifle

Retro klasický štýl, sú známe aj ako mrkváče, majú širší strih, sú dostupné iba s vysokým pásom, neobsahujú streč.

mom rifle

Boyfriend rifle

Ležérny štýl, rifle sa nosia voľne na bokoch, sú dostupné s nízkym alebo stredne vysokým pásom, lemy nohavíc sa nosia vyhrnuté.

boyfriend rifle

Riflové legíny

Zvýrazňujú krivky, kopírujú figúru od stehien až po členky, majú elastický pás, sú dostupne so stredne vysokým alebo vysokým pásom.

riflové legíny